Jeep Yedek Parça

Jeep Yedek Parça

Yazar Yorum Yap
Reklam kodu size kalmıştır

Jeep markasının tarihçesi öyküsü 1940’lara dayanıyor, İlk araba üç tekerlekli idi. Günümüze kadar da gelişim göstererek bugün ki halini aldı. 

Jeep

  Günümüz zamanına kadar belki de en büyük buluşlardan biridir arabalar. İlk araba üç tekerlekli idi. Günümüze kadar da gelişim göstererek bugün ki halini aldı. İlk benzinli otomobil 1887 yılında yapıldı. Bir zamanlar rüya olan hayatımıza şuan büyük kolaylık sağlayan otomobiller bizim için vazgeçilmezler adeta. Herkes kendini bir araba almak zorunda hissediyor. Hep ilk hayaller böyle başlıyor. Ama herkesin araba alacak durumu olmuyor. En azından sıfır araba alacak durumları olmuyor. İkinci el arabalar herkese umut oluyor tabi bu durumda. Durumu olanlar bile bazen çok para vermemek için ikinci el araba tercih ediyorlar. Mali olarak büyük farklar var tabi ki sıfırları ile arasında. İkinci el araba satın almak güzel ama tabi dikkat edilmesi gereken noktalar da var. Belgelerin tam olup olmadığı önemli, bakımları düzenli yaptırılmış mı önemli, kaza geçmişi var mı, ne kadar hasarı var bu hasar arabaya ne kadar zarar vermiş. Bunların hepsi iyice araştırılmalı araba alınmadan önce. Tabi almaya karar verdikten sonra iyi bir tamirciye götürülüp her şeyin kontrol edilmesi şart. Ama alacağınız araba nasıl olmalı en önemlisi bu, hangi araba ile mutlu olacaksınız. Her yere rahatça girip çıkabileceğiniz hem yolda, hem arazide sürebileceğiniz bir araba ise aradığınız, bir de konfor alacağınız tek bir araba var o da Jeep’tir.

Jeep Tarihçesi

Jeep’in öyküsü 1940’lara dayanıyor. Amerikan ordusu savaşta kullanmak için bir araç ister. Bu araç hem hafif, hem yere girebilen ve güvenli olmalıydı. Üç büyük şirket kıyasıya rekabet ediyordu bu arabayı yapmak için. Bu yarışa ise 135’den fazla şirket girdi ve sadece üç şirket tamamlayıp çoğu şartı yerine getirebildi. Bunlardan biri Ford biri Bantam biri ise Willys Overland’dı. Fakat diğer ikisinin arasından sıyrılıp kazanan Willlys Overland oldu. Böylece Willys Amerikan ordusu ile Willys MB üretmek için anlaşma imzaladı ve Jeep 23 Temmuz 1941 yılında yapılmaya başlandı. Sonraki yıl da biraz değişiklik ile halka sunuldu Jeep.

Yetkili Servis

İlk başta hafif arazi aracı olarak üretilen Jeep şuan her yer de kullanılmakta. Epey lüks bir araç olan Jeep her yere girip çıkabilmesi ihtimali ile bazen arıza yapabilir. Ama yetkili servislerimiz bunu hemen halledecektir. Jeep’in yetkili servisinde tıpkı Jeep’e ilk binen askerler gibi bir sürü çalışkan askerler mevcut ve işlerinde de çok uzmanlar. Orijinal parçalar, tecrübe ve yetenek birleşince yetkili servisimiz size mükemmelin üstünde hizmet verecektir. Hemen hemen her ilde olan yetkili servislerimize ulaşmak bir telefon uzaklığında size. Her yer de bizi arayabilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yetkili servisimiz 7/24 hizmetinizde. İkinci el aldığınız Jeep’in kontrolleri de itina ile yapılır ve bütün bakım işleri de mükemmel bir şekilde halledilir. Siz Jeep’i alın gerisini bize bırakın.

Yedek Parça

Jeep bir tank kadar sağlamdır ama oldu ki bozuldu veya ikinci el bir Jeep aldınız bir parçası değişecek. Size en ucuz en kaliteli hizmeti sunup, orijinal yedek parça kullanarak arabalarınızı tamir ederiz. Bütün yedek parçalarımız yetkili servislerimiz de mevcuttur. Yedek parçada orjinalin dışına çıkıp aracınıza zarar vermeyin.

Aksesuar

En ucuz oto aksesuarları, en kaliteli oto aksesuarları istiyorsanız Jeep’iniz için DBR otomotiv ve yedek parça‘yı arayabilirsiniz. Oto parfümü, direksiyon simidi, size özel anahtarlık her ne istiyorsanız Jeep’in özel tasarımlarını kullanın, Jeep’inizi kendinize özelleştirin. En ucuz oto aksesuarları için bize uğrayın. Yetkili servislerimizden her türlü aksesuarı temin edebilirsiniz.

Genişliği, rahatlığı ve tank gibi sağlamlığı ile Jeep arabada bir numaradır. Herkesin hayalinde bir Jeep yatar, peki sizin hayallerinizde hangi Jeep var?

1000+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL
HEMEN ABONE OL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bilgilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz.

1000+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL
HEMEN ABONE OL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bilgilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba