Hakkımda

sercanaltiparmak.com 2018’de yayıma başlamış olan ana konuları teknoloji, internet, seo ve arama motoru optimizasyonu olan sonrasında diğer konulardan da (tasarım, oyun, tatil, kişisel gelişim vs.) ile devam eden bir kişisel teknoloji blogudur.

 

Güncel teknolojiyi ve farklı bakış açılarıyla sunmaya değerli ziyaretçilerine teknoloji haberlerini ulaştırmayı hedefleyen sercanaltiparmak.com, amacı her yerde olan haberler ile değil farklı haber amacıyla yayım hayatına devam etmektedir.

 

Şu anda birkaç yazar arkadaş ile beraber çizgimizden çıkmadan yayın hayatına devam eden bir teknoloji blogu olarak bilgiyi yaymaya çalışıyoruz.

 

Sercan ALTIPARMAK Hakkımda

Sercan ALTIPARMAK Kimdir?

1983 İstanbul doğumluyum. Memleketim Trabzon olup, doğduğumdan bu yana İstanbul’da yaşayan ve bu konuda İstanbul’dan vazgeçemeyen biriyim.

 

Şu anda kendi aile şirketimiz olan Royal Group Reklam’da Genel Müdür olarak çalışmaya devam ediyorum.

 

09.05.2015 tarihinde hayatımın anlamı, beni bir bütün yapan sevgili eşim ile evlendim. Evli ve çocuklu mutlu olarak hayata devam ediyorum.

 

 

 

Nasıl Blog Yazmaya Başladım?

 

Orta Okul yıllarımın başında babamın başının etini yiyerek oyun oynamak için tanıştığım bilgisayar ile zamanla haşır neşir olmaya başladım. İlk zamanlar hedefim oyun oynamak olduysa da bilgisayara olan merakım sonralarda nasıl parçaları birbirine birleştirip yenilik katarıma yani donanıma dönüştü. Zaman ilerledikçe internet sitesi nasıl yapılır araştırması yapıp zamanı iyi değerlendirecek fırsatı yarattım kendimde. WordPress ile gelişmeye başladı.

 

Bilgisayar parçaları, yazılım kodları, tasarımlar ve renkler ilgimi çeken nokta oldu. Görsel tasarımı incelemeyi oldukça sevdiğimden, web tasarımda beni etkileyen bir sektör oldu.

 

WordPress siteler yapmaya başladıkça içerik üretmeye blog yazıları farklı konuları paylaşmaya çalıştım. Yıllardır biriktirdiğim bilgi birikimlerimi blog maceram sercanaltiparmak.com ile devam etme kararı aldım.

 

 

Nelerden Hoşlanırım?

 

Öncelikle okumayı ve araştırmayı, yeni şeyler keşfetmeyi ve bilgi edinmeyi çok severim. Bu yüzden sanırım beni teknolojinin bu kadar etkilemesinin sebebi hep bir şeyler öğrenmem olması diye düşünüyorum.

 

Bunun dışında gelişime açık olmak sürekli yeni bir şeyler öğrenme merakı karakterimden dolayı sürekli beni girişimciliğe itmektedir. Otomobil tutkunuyum ve hala hazırda amatör futbolculuk ile ilgileniyorum.

 

1000+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL
HEMEN ABONE OL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bilgilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba