En Uygun Web Tasarm Fiyatlar - sercanaltiparmak.com Youtube 'dan Nasıl Para Kazanabilirim |

Youtube ‘dan Nasıl Para Kazanabilirim

75 / 100 SEO Score

Youtube ‘dan nasıl para kazanabilirim. Son zamanlar da YouTube denince insanların aklına para kazanma kapısı geliyor, aslında bir nevi öyle YouTube sadece video izlenen bir platform değil, aynı zaman da para kazandıran bir platform. Youtube İçerik üreticilerine Para kazandırıyor, neden o pasta dan sizler de bir parça almayasınız. Bu günkü yazımız da sizlere, YouTube’dan nasıl  para kazanılacağını tüm detayları ve gerçekliği ile anlatıyoruz, gelin daha fazla uzatmadan konulara geçelim, YouTube’dan para nasıl kazanır birlikte inceleyelim;

 

YouTube ‘dan Gerçekten Para Kazanılır Mı? 

İnternetten para kazanma dediğimiz zaman akla ilk gelen yerlerden biri de YouTube, bu Sitenin arkasında Google Var, 2005 yılında 3 eski Paypal çalışanı tarafından kurulan Youtube bir anda patladı ve yükselişe geçti, bu yükselişi gören Google aklını kullanarak Youtube Video Paylaşım sitesini Kasım 2006 Yılında 2,7 Milyar Dolara satın aldı, şu anda en popüler Video paylaşım sitesi, bu yüzden hiç şüheniz olmasın, emek verdiğinis sürece ve Toplıluk kurallarına uyfuğunuz sürece Youtube’dan para Kazanabilirsiniz.

Youtubek ‘dan Para Kazanmak İçin Şartlar Nelerdir? 

Her şeyin bir şartı vardır, Youtube’da da para kazanmak için belirli şartlar var. Bu şartlar sırası ile şöyle;

  • Son 12 Ay içinde Toplam izlenmeniz 4000 Saat Olmalı.
  • 1000 Abone ve Üzeri Olmalısınız.

Bu iki temel şart yerine geldikten sonra pek bir sorun kalmıyor ortada, sonrasına yapmanız gereken şeyler zaten belli, düzenli  ve ilgi çekici içerikler oluşturmak.

Youtube’dan Ne Kadar Para Kazanılır? 

Youtube dan Para Kazanmak için gereken bütün şartları yerine getirdik ve para kazanmamız açıldı, peki biz bu işten ne kadar para kazanacağız?, Arkadaşlar önceden söyleyelim, İzlenme başına para kazanma gibi bir durum söz konusu değil, her şey reklamlara bağlı. Google Reklam verenlerden reklamları alıp Videonuz da yayınlıyor, sizler de o reklamlar dan pay alıyorsunuz. Yeni başlamış ve 4000 Saat İzlenme, 1000 Abone sınırını aşmış kişiler Kanallarına dışarıdan gelen izlenmeler ile ortalama 10 12$ Dolar kazanabilir, ama bunlar tamamen tahmin, bu kadar abonesi olup aylık 5$ Gibi ücretler kazanan içerik üreticileri de var, bura da ana amaç kullanıcıların dikkatini çekerek videonuzu izletmek reklamları izletmek, reklamlar ne kadar izlenirse ve ne kadar tıklanırsa o kadar para kazanılır, Genel olarak kullanıcılar Reklam Engelleyici de kullandıkları için Bazı zamanlar elde ettiğiniz gelirler de düşüklük yaşanması oldukça normal. Unutmayın bir işte Emek ve Zaman harcanmışsa geç veya erken o iş karşılığını alır. Siz pes etmeden videolarınızı yükleyin, İnsanlar sizi elbet izleyecek, sizler de para kazanacaksınız.

 Son Olarak 

Youtube’da Para Yok, İnternetten Para Mı Kazanılır diyenlere pek kulak asmayın, Youtube da gerçekten para var ve İnternetten Para Kazanmak da mümkün, sadece istekli ve İstikrarlı olun, gerisi zaten otomatik olarak gelecek. İnternetten Para Kazanma, Youtube ‘dan Para kazanma isimli makalemizin sonuna geldik, azimle işinizi sürdürün kazanın.

Sercan Altıparmak

Sercan Altıparmak

Kitap okumayı seven mükemmeliyetçi bir blog yazarıyım. Teknolojiyi yakından takip eden ve araştırmaktan keyif alan Reklamcıyım. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya Reklam, tasarım ve baskı projeleri yaptım. Kişi ve firmalara WordPress ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir