En Uygun Web Tasarm Fiyatlar - sercanaltiparmak.com Youtube 1000 Abone Ve 4000 Saat Nasıl Yapılır? |

Youtube 1000 Abone Ve 4000 Saat Nasıl Yapılır?

85 / 100 SEO Score

youtube 1000 abone ve 4000 saat nasil yapilirYoutube 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Bir sosyal medya platformu olan youtube’ta para kazanma sınırı olan 1000 Abone Ve 4000 saatin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlatan makalem.

 

Youtube 1000 Abone Ve 4000 Saat Nasıl Yapılır?

Youtube 1000 Abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Birçok kişi youtube platformu üzerinden para kazanmak ister ama bu sanıldığı kadar kolay değildir. Bunun sebebi ise öncelikle 1000 aboneye ulaşmak ve toplam olarak 4000 saat izlenmektir. Zor bir durum olsa da yapmak imkansız değildir. Youtube 1000 Abone Nasıl Yapılır? Youtube’ta para kazanmak için yapılması gerekenlerden birisi 1000 aboneye ulaşmaktır. Bunu yapmak için de bazı yöntemler vardır. 1000 aboneye ulaşmak için beğeni ve izlenme satan sitelerden abone de satın alabilirsiniz fakat bu oldukça masraflı ve can yakıcı olabilir.

Abone Sayısına Ulaşmak İçin Yapmanı Gerkenler

Belli bir birikiminiz varsa yapılabilecek bir şeydir. Bunun yerine bu abone sayısına ulaşmak için yapmanız gereken önemli kanalların videolarının altına yorum yazmak ya da popüler sitelerde yazarak kanalınıza abone olmaya davet edebilirsiniz. Bunlar dışında yapabileceğiniz diğer bir yöntem ise akılda kalıcı videolar çekerek videonuzu youtube ana sayfasına düşürmektir diyebiliriz. Bu şekilde sadece abone sayınızı değil izlenme ve beğenme sayınızı da arttırabilirsiniz.

4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

Youtube 1000 Abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Youtube’ta para kazanmanız için ulaşmanız gereken diğer limit ise 4000 saatlik izlenme sayısıdır. Bu limite ulaşmak için yapılması gerekenlerin başında abone sayısını arttırmada olduğu gibi herhangi bir birikiminiz varsa vereceğiniz para karşılığı izlenme satın almaktır. Bunun yerine kaliteli içerikler yaparak da videonuzun ilgi çekmesini bu şekilde rahatlıkla 4000 saatlik izlenme sayısına ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz.

Youtube 1000 Abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Bu konudaki en önemli yöntem ise kesinlikle izlenme havuzudur. Bu yöntemle birkaç gün içerisinde bu izlenme sayısına ulaşabilirsiniz. İzlenme havuzu sayesinde herkes birbirinin videolarını arka plana atarak izleyebilecek ve karşılıklı olarak saat sayısının artması sağlanacak. Youtube organik izlenme butonu sayesinde bilgisayarınız ya da başka bir cihazınız açık olduğu sürece hem sizin izlenme sayınız artacak hem de karşınızdakilerin izlenme sayısının artmasına katkı sağlayabileceksiniz.

Youtube Organik İzlenme

Youtube 1000 Abone ve 4000 saat nasıl yapılır? Youtube organik izlenme sayesinde kolayca 4000 saat izlenme sayısına ulaşabilirsiniz. Örneğin 20 dakikalık bir video çekip youtube’a yükleyeceksiniz. Bundan sonra yapmanız gereken organik izlenme butonu sayesinde arka planda çalışan videonuzun izlenme sayısı artacak. 20 dakikalık bir videonuz için örneğin arka planda çalıştıran 1000 bilgisayar varsa toplamda 20000 dakika izlenmiş olacaksınız. 20000 dakikayı saate vurursak yaklaşık olarak 333 saat izlenmiş olursunuz. Bu sayede kısa bir süre de 4000 saat limitine ulaşmış olursunuz.

Youtube İzlenme Sayısına Ulaşınca Yapılması Gerekenler

Youtube 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılır sorusuna cevap bulduktan sonra şimdiki hedef daha da çok izlenip daha çok para kazanmaktır. Bu sayıya ulaştıktan sonra neler olacağı ve yapılması gerekenler de oldukça mühimdir.

▪︎Popülariteniz artar ve abone sayınız daha da yükselir. Bu durumda insanlara sıcakkanlı ve iyi davranmalı yaptıkları yorumlara cevap vermelisiniz.

▪︎Ulaştığınız izlenme sayısı sayesinde videolarınız daha da ilgi çeker ve izlenme sayınız yükselmeye devam eder. Bu durumda daha uzun içerikler yaparak izlenme sayısını daha da arttırabilirsiniz.

▪︎Bu sayıya ulaştıktan sonra önemli olan diğer şey ise kalıcı olabilmektir. Kalıcı olabilmek için de kaliteli içerikler yapmalı ve paylaşmalısınız. Bunlara uyarsanız youtube’ta adından sıkça söz edilen popüler birisi olursunuz.

Sercan Altıparmak

Sercan Altıparmak

Kitap okumayı seven mükemmeliyetçi bir blog yazarıyım. Teknolojiyi yakından takip eden ve araştırmaktan keyif alan Reklamcıyım. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya Reklam, tasarım ve baskı projeleri yaptım. Kişi ve firmalara WordPress ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir