En Uygun Web Tasarm Fiyatlar - sercanaltiparmak.com Samsung USB Sürücülerini Nasıl Yükleyebilirim |

Samsung USB Sürücülerini Nasıl Yükleyebilirim

Samsung tablet ve telefonların bir bilgisayara bağlanması için gerekli olan bazı ipuçlarından bahsettik. Bu sayede bilgisayarınızda işlem yapabileceksiniz. Örneğin telefonunuzdaki veya tabletinizdeki dosyaları kolay bir şekilde bilgisayarınıza yedeklemek ya da Samsung’un PC uygulamasına düzgün şekilde bağlanmak gibi işlemleri burada tarif edilen yöntemle mümkün hale getirebileceksiniz.

Samsung USB sürücüler

MacOS yani Apple bilgisayarlar ve Linux tabanlı bilgisayarlar için herhangi bir dosya indirmenize gerek yoktur. Doğrudan telefonu USB kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Windows işletim sisteminde ise daha gelişmiş özelliklere erişmek için birkaç driver (sürücü) indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekir.

  • Samsung’un resmî sitesinden buradan dosyayı indirin. Buradan indirdikten sonra kurulumu yapın ve telefonunuzu deneyin.
  • Ya da en güncel sürüm olan buradan dosyayı indirin. Buradaki dosyayı indirdikten sonra aşağıdaki adımlarla kuruluma geçin.
  • Dosyayı arşivden çıkarın.
  • Klasörün içinde .exe dosyasına çift tıklayın.
  • Onay verdikten sonra program kurulum kılavuzu sizi yönlendirecektir.
  • Kurulum esnasında dil ve bölge seçimini yaptığınızdan emin olun.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra bitir butonuna basın.

Bu işlemden sonra da Samsung telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayara bağlayın. Daha önceden bilgisayar gelişmiş işlemler için telefonunuzu tanımazken bu yükleme işleminden sonra telefonunuzu görecektir.

 

Sercan Altıparmak

Sercan Altıparmak

Kitap okumayı seven mükemmeliyetçi bir blog yazarıyım. Teknolojiyi yakından takip eden ve araştırmaktan keyif alan Reklamcıyım. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya Reklam, tasarım ve baskı projeleri yaptım. Kişi ve firmalara WordPress ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir