En Uygun Web Tasarm Fiyatlar - sercanaltiparmak.com Mitsubishi Yedek Parça, Tarihçe ve Servis |

Mitsubishi Yedek Parça, Tarihçe ve Servis

Mitsubishi

Araba almak artık bir lüks değil, zorunluluk haline geldi zamanımız dünyasında. sadece erkekler değil, erkekler kadar kadınlarında hayalini kurdukları bir araba var. Arabalar özellikle de ülkemiz de şuan çok pahalı. Zorunluluk olarak gördüğümüz araba satın almak hali ile de çok zor bir hale geliyor. Hemen hemen her insan ikinci el araba satın alıyor. Çok eskimemiş, daha ucuza ve aynı kaliteye sahip olabiliyorlar ikinci el araba satın alarak. Çoğu insan bu şekilde hayallerine kavuşuyor. Bütçenize zarar gelmeden zorunlu bir ihtiyacınızı gidermiş oluyorsunuz. İkinci el araba almak çok güzel olsa da çok da dikkat gerektirir. Mesela aldığınız araba çalıntı çıkabilir, kaza geçirmiş hasarlı bir arabayı size kazasız diye satabilirler. İyice düşünüp her şeyini inceledikten sonra ikinci el araba satın almalısınız. Kesinlikle her şeyden önce bu işlerden çok iyi anlayan biri ile arabayı kontrol etmeye gitmelisiniz ki sizi dolandırmasınlar. Bütün evrakları inceledikten sonra bir otomobil servisine götürüp hasar tespiti yaptırın her şeyini inceletin arabanın. ondan sonra almaya karar verin, tabi eğer istediğiniz model bir otomobil ise. İkinci el arabada en çok tavsiye edebileceğimiz otomobil tabi ki de Mitsubishi’dir. Mitsubishi bir Japon kalitesidir. En kaliteli parçalardan yapılan Mitsubishi sizi rahat ettirmek için tasarlanmıştır adeta.

Tarihçesi

Kurucusu Yataro Iwasaki’dir. Ivasaki bir klan için çalışmaktaydı. 1870 senesinde klandan gemi kiralar ve bir taşımacılık şirketi kurar. Mitsubishi serüveni de yavaştan başlar. Şirket bir sürü isim değişikliği yapsa da hızlıca büyümeye devam etti. Iwasaka’nın ölümü ile şirket iflasın eşiğine geldi. Hükümetin yardımı ile toparlandı. Mitsubishi ile rekabet eden bir firma daha vardı ki bu ikisini de iflasa kadar sürükledi ve hükümet sayesin de bu iki firma birleşerek NYK Line’ı oluşturdular.

Servis Hizmetleri

Mitsubishi’ler asla arızalanmaz diye duyduysanız evet doğru duydunuz fakat kaza olduğu zaman ya da başka aksilikler  ya da düzenli yaptırmanız gerekenler bakımlar, kontroller servisimiz sizin ve arabanızın hizmetinde. En iyi bakım ve en iyi kontrolleri tabi ki Mitsubishi’ye biz yaparız çünkü arabamızı tanıyoruz her araba için ayrı eğitimler alıyor ve tecrübeler katıyoruz kendimize. Ekipmanlarımız ve yedek parçalarımız da alanında en iyisidir. Kaliteli hizmet tesadüf değildir. Her zaman bize ulaşabilir, yolda kaldığınızda bizi arayıp yardım isteyebilirsiniz. Yedek parça ve aksesuar konusunda da en ucuzları ve kalitelileri biz de mevcuttur.

Yedek Parça

Arabanızda oluşan arızalar, kazalar, alınan hasarlar yedek parça ihtiyacı doğurabilir. Yedek parça ihtiyacınız olduğunda servislerimizden orijinal yedek parçalar temin etmelisiniz ki siz ve arabanız daha sağlıklı bir yolculuk geçirin. Özellikle ikinci el bir araba aldınız ve bazı parçalarını değiştirecekseniz bu yedek parçalar orijinal olmalı ki arabanız sıfıra yakın olsun. Orijinal olmayan parçalar kullanarak aracınıza da zarar vermeye hiç gerek yok.

Aksesuar

Mitsubishi için gereken tüm iç, dış aksesuarlar temin etmek için her ilde olan ervislerimize uğrayabilir veya sipariş verebilirsiniz. En ucuz oto aksesuarı almak için yapmanız gereken bize uğramak ve ne istediğinize karar vermek. Direksiyon simidi mi? Koltuk kılıfı mı? Jant kapağı mı? Paspas mı? Araç içi telefon tutacağı mı? En ucuz oto aksesuarı için servisimize gelin ve seçin. Buradan memnun ayrılın.

Kaliteli bir arabaya binmek herkesin hakkıdır. Biz size kaliteli arabamızı ucuza veriyoruz ve Mitsubishi ile keyifli yolculuklar diliyoruz.

Sercan Altıparmak

Sercan Altıparmak

Kitap okumayı seven mükemmeliyetçi bir blog yazarıyım. Teknolojiyi yakından takip eden ve araştırmaktan keyif alan Reklamcıyım. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya Reklam, tasarım ve baskı projeleri yaptım. Kişi ve firmalara WordPress ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir