En Uygun Web Tasarm Fiyatlar - sercanaltiparmak.com Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır |

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır

82 / 100 SEO Score

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılırİnternetten Para Kazanmak isteyenler için harika bir yöntemdir Google Adsense, bir blog açarak Adsense ‘den para kazanmaya başlayabilirsiniz, Gelin Google Adsense neymiş, Nasıl İnternetten Para Kazanılırmış anlatalım;

Google Adsense Nedir?

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır. Google Adsense bir reklam yayınlama servisidir yayıncıların Google Adwords den verdiği reklamları Site sahiplerine reklam olarak verir, site sahiplerine para kazandırır. Reklam gelirlerinden kesintiyi sonradan yapmaz, size parayı vermeden önce reklam verenden ücreti keser her ayın 21 – 24 ‘ü arasında ödemeleri yapar, güncel olarak Google Adsense gibi kaliteli reklam servisi bulunmuyor.

Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır? 

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır. Google Adsense ile para kazanmak için bir Web siteniz olmalı, bu web site de düzenli içerikler üreterek para kazanacaksınız, Bir blog da olabilir, blog yazıları satın alarak ya da blog yazıları yazarak bir blog ya da web siteniz oldu diyelim, bundan sonrasını Web siteniz varmış gibi anlatmaya devam ediyorum;

Blog Yazılarımızı Tamamen özgün bir şekilde hazırladık ve yayınladık, bundan sonra Google Adsense başvuru süreci bulunuyor, Başvuru için “Google Adsense ‘e Başvur “(no follow link :https://www.google.com/adsense/start/ )Bağlantısını Kullanabilirsiniz, eğer .blogspot.com alan adında başvuru yapacaksanız bloğunuz 6 ay dan uzun süre açık olmalı yoksa onay alamazsınız, .com .net gibi alan adları ile başvuru yaparsanız her hangi bir sorun yok 2 ila 4 hafta içerisinde eğer warez ve +18 içerikli özgün makalelere sahip siteniz varsa onay alırsınız, 

Google Adsense İle Ne Kadar Kazanabilirim? 

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır. Google Adsense ‘de iki türlü kazanç yöntemi var, Tıklama Başına Kazanç ve Bin gösterim başına kazanç;

Bin gösterim başına kazanç yani BGBG:
Sayfanızın bin kişiye gösterildiği zaman ne kadar kazanacağını söyler, ve bin gösterim başına o kazancın E – 50 sini alırsınız.

Tıklama Başına Kazanç

Google Adsense ile Nasıl Para Kazanılır. Tıklama başına kazanç sisteminde ise bir kullanıcı reklamınıza tıkladığı zaman ne kadar kazanacağınız anlamına gelir, örnek olarak kullanıcı siteniz de ki Sağlık kategorisinden bir reklama tıklarsa Sağlık kategorisi size 1TL ila 1.5TL arasında tık başına kazanç sağlar, Sağlık ve Bankacılık reklamları oldukça iyi kazançlara sahip.

Google Adsense ‘den yeni almış bir site, günlük ziyaretçi sayısına bağlı olarak Aylık ortalama 200-300TL kazanabiliriz, Gelen ziyaretçi ve reklama tıklama oranları arttığı zaman bu kazançlar binlerce liraya kadar çıkabilir, örnek vermek gerekirse https://www.labnol.org/ site sahibi aylık $105K Kazanç elde ediyor.
Google Adsense ile ciddi para kazanabilirsiniz, bu işten gelir elde edemeyenlerin boş laflarına sakın bakmayın,  ilk başta az bir gelir elde edeceksiniz belki ama daha sonra işiniz olacak, İnternetten para kazanmak oldukça basit, sadece azim gerekli.

Sercan Altıparmak

Sercan Altıparmak

Kitap okumayı seven mükemmeliyetçi bir blog yazarıyım. Teknolojiyi yakından takip eden ve araştırmaktan keyif alan Reklamcıyım. Bugüne kadar birçok kurumsal firmaya Reklam, tasarım ve baskı projeleri yaptım. Kişi ve firmalara WordPress ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir